De duivel hecht zich vast aan het hart van de zoon van Adam, als deze onachtzaam en onverschillig is. Hij fluistert hem het kwaad in -as-waswas- maar als hij Allah gedenkt, maakt de duivel zich uit de voeten.
Vandaar lijkt het ons duidelijk dat de duivel kan binnendringen in het lichaam van de mens. Hij verkiest als plaats het hart, want het hart is als een bevelhebber en de organen zijn als zijn soldaten. Als de duivel zich dus meester maakt van het hart, onderwerpen de organen zich.
Dit boek heeft het doel om een overzicht te geven van de beschermingsmuren van het geloof en om de praktijk ervan te onderwijzen. Op die manier is de moslim en zijn familie zeker van een volledige bescherming tegen de satans onder de djinn en de mensen.
DE MANIER OM HET GELOOF TE BESCHERMEN TEGEN SATAN
€9.00
De manieren om het geloof te beschermen tegen satan -Shaykh Wahid Abdu-Ssalam Bali
Options de livraison
A domicile ou en point relais, partout en Belgique ou en France.
Livraison GRATUITE àpd 39€ pour la Belgique et 59€ pour la France.

Le Saint Coran tracé (20x28) blanc Tranche dorée
Sois comme le palmier aux fruits délicieux (3)
Academy Story - Tome 4
Musc Bella - 65ml - El Nabil
Le saint Coran avec les règles de Tajwid, Version Arabe (4 volumes)
Porte Coran et tapis blanc doré
Dagar et les fils des ténèbres vol.1
La Sounna : une condition de la foi et de l'acceptation des œuvres
Les Secrets Scientifiques Du Coran
L'appel du sens
Bâton de siwak -Siwaak stokje
Les 40 hadith sur les mérites de l'éloge et de la louange de Dieu
ROYAL - EXTRAIT DE PARFUM SANS ALCOOL - ADN PARIS
Eau de Zam-Zam water 50cl








